MXLSMBJSAC8.5E3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMBJSAC8.5E3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MXLSMBJSAC8.5E3 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 8.5V 14V DO214AA |
Product parameter
| Onderdeel nummer | MXLSMBJSAC8.5E3 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 8.5V 14V DO214AA | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 7838 pcs | Data papier | MSMBJSAC5.0 - 75(e3) |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 8.5V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 14V | Spanning - Onderbreking (Min) | 9.44V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | SMBJ (DO-214AA) | Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 500W |