Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMCG100CA
MXLSMCG100CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMCG100CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMCG100CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 100V 162V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7227 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMCG100CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 100V 162V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 7227 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 100V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 162V Spanning - Onderbreking (Min) 111V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk