Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMCG10CA
MXLSMCG10CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMCG10CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMCG10CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 10V 17V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7926 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMCG10CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 10V 17V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 7926 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 10V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 17V Spanning - Onderbreking (Min) 11.1V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk