Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMCG11CAE3
MXLSMCG11CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMCG11CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMCG11CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9298 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMCG11CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9298 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 11V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 18.2V Spanning - Onderbreking (Min) 12.2V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing Andere namen 1086-11786
1086-11786-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 82.4A Capacitieve @ Frequentie -
Bidirectionele kanalen 1 toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXLSMCG11A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Op voorraad:9523
  • Deel#:MXLSMCG12A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB