Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMCG11A
MXLSMCG11A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMCG11A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMCG11A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9523 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMCG11A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9523 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 11V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 18.2V Spanning - Onderbreking (Min) 12.2V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-11783
1086-11783-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 82.4A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXLSMCG12A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
  • Op voorraad:9487
  • Deel#:MXLSMCG10A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 10V 17V DO215AB