Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMCGLCE22AE3
MXLSMCGLCE22AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMCGLCE22AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMCGLCE22AE3
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 3968 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMCGLCE22AE3 Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 3968 pcs Data papier MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 24.4V Spanning - Onderbreking (Min) 22V
Voltage - Breakdown SMCG (DO-215AB) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 1500W (1.5kW)
Power - Peak Pulse 42A Polarisatie DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-11990
1086-11990-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer MXLSMCGLCE22AE3 Beschrijving TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO215AB
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.5V Capacitieve @ Frequentie 100pF @ 1MHz