Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMCGLCE30A
MXLSMCGLCE30A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMCGLCE30A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMCGLCE30A
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5671 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMCGLCE30A Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 5671 pcs Data papier MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 33.3V Spanning - Onderbreking (Min) 30V
Voltage - Breakdown SMCG (DO-215AB) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 1500W (1.5kW)
Power - Peak Pulse 31A Polarisatie DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-11997
1086-11997-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer MXLSMCGLCE30A Beschrijving TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO215AB
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 48.4V Capacitieve @ Frequentie 100pF @ 1MHz