Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMCGLCE33A
MXLSMCGLCE33A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMCGLCE33A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMCGLCE33A
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4414 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMCGLCE33A Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 4414 pcs Data papier MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 36.7V Spanning - Onderbreking (Min) 33V
Voltage - Breakdown SMCG (DO-215AB) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 1500W (1.5kW)
Power - Peak Pulse 28.1A Polarisatie DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-11999
1086-11999-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer MXLSMCGLCE33A Beschrijving TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO215AB
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3V Capacitieve @ Frequentie 100pF @ 1MHz