Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UBT1C101MPD1TA
UBT1C101MPD1TA
UBT1C101MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UBT1C101MPD1TA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UBT1C101MPD1TA
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UBT1C101MPD1TA Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 290057 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUBT Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UBT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 170mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 340mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 320 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Capaciteit 100µF
toepassingen Automotive
Gerelateerde producten
UBT1C101MPD Image
  • Deel#:UBT1C101MPD
  • fabrikanten:Nichicon