Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPS2G220MHD1TN
UPS2G220MHD1TN
UPS2G220MHD1TN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPS2G220MHD1TN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPS2G220MHD1TN
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPS2G220MHD1TN Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie UPS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 110mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 176mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-5411-1 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 33 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 22µF