Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPS2G3R3MPD1TD
UPS2G3R3MPD1TD
UPS2G3R3MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPS2G3R3MPD1TD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPS2G3R3MPD1TD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPS2G3R3MPD1TD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UPS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 36mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 493-5413-3
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 3.3µF toepassingen General Purpose