Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPS2G2R2MPD
UPS2G2R2MPD
UPS2G2R2MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPS2G2R2MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPS2G2R2MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPS2G2R2MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UPS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 27mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 43.2mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-17160
UPS2G2R2MPD-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 2.2µF