Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVR2V4R7MPA
UVR2V4R7MPA
UVR2V4R7MPA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UVR2V4R7MPA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UVR2V4R7MPA
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4207 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UVR2V4R7MPA Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4207 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUVR Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 350V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UVR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 65mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 104mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 4.7µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 4.7µF