Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVR2W010MPD1TA
UVR2W010MPD1TA
UVR2W010MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UVR2W010MPD1TA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UVR2W010MPD1TA
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UVR2W010MPD1TA Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 740257 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUVR Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UVR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 23mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 36.8mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -25°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 1µF toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
UVR2W010MPD Image
  • Deel#:UVR2W010MPD
  • fabrikanten:Nichicon