Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 10SWZ47MR25
10SWZ47MR25
10SWZ47MR25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10SWZ47MR25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10SWZ47MR25
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 10SWZ47MR25 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6034 pcs Data papier SLG, SWZ, SW Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie PC-CON, SWZ Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.8A @ 100kHz
ratings - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos 2917 (7343 Metric) Andere namen 1189-1519-6
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm
gedetailleerde beschrijving 47µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 47µF