Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > ALE15F12
ALE15F12
ALE15F12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALE15F12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALE15F12
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Product parameter
Onderdeel nummer ALE15F12 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5207 pcs Data papier ALE Series Datasheet
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 9 VDC
Turn Off Voltage (Min) 0.6 VDC Klemtype PC Pin
switching Voltage 277VAC - Max Serie ALE
release Time 20ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Temperatuur -40°C ~ 85°C
opereren Time 20ms montage Type Through Hole
Kenmerken Insulation - Class F gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Contact Rating (Current) 16A Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contactformulier SPST-NO (1 Form A) coil Voltage 12VDC
coil Type Non Latching coil Resistance 360 Ohms
coil Vermogen 400 mW coil Current 33.3mA