Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > ALE15F24
ALE15F24
ALE15F24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALE15F24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALE15F24
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Product parameter
Onderdeel nummer ALE15F24 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5252 pcs Data papier ALE Series Datasheet
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 18 VDC
Turn Off Voltage (Min) 1.2 VDC Klemtype PC Pin
switching Voltage 277VAC - Max Serie ALE
release Time 20ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Temperatuur -40°C ~ 85°C
opereren Time 20ms montage Type Through Hole
Kenmerken Insulation - Class F gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Contact Rating (Current) 16A Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contactformulier SPST-NO (1 Form A) coil Voltage 24VDC
coil Type Non Latching coil Resistance 1.44 kOhms
coil Vermogen 400 mW coil Current 16.7mA