Huis > producten > relays > Hoogfrequente (RF) relais > ARS34Y24
ARS34Y24
ARS34Y24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ARS34Y24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ARS34Y24
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY RF SPDT 500MA 24V
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ARS34Y24 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY RF SPDT 500MA 24V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11647 pcs Data papier ARS Series Datasheet ~
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 18 VDC
Turn Off Voltage (Min) 2.4 VDC Klemtype Gull Wing
switching Voltage 30VDC - Max Serie ARS
release Time 6ms Packaging Tube
Andere namen 255-2716 Temperatuur -40°C ~ 70°C
opereren Time 10ms montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 4 (72 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
Contact Rating (Current) 500mA Contact Material Gold Plating
Contactformulier SPDT (1 Form C) coil Voltage 24VDC
coil Type Non Latching coil Resistance 2.88 kOhms
coil Vermogen 200 mW coil Current 8.3mA