Huis > producten > relays > Autorelais > CB1F-R-M-12V
CB1F-R-M-12V
CB1F-R-M-12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB1F-R-M-12V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB1F-R-M-12V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB1F-R-M-12V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 30214 pcs Data papier CB Relays
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 7 VDC
Turn Off Voltage (Min) 1.2 VDC Klemtype Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
switching Voltage 14VDC - Nom Serie CB
release Time 15ms Packaging Bulk
Andere namen 255-4212
CB1F-R-M-12V-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C
opereren Time 15ms montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Contact Rating (Current) 40A Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Contactformulier SPDT (1 Form C) coil Voltage 12VDC
coil Type Non Latching coil Resistance 89.5 Ohms
coil Vermogen 1.6 W coil Current 134mA