Huis > producten > relays > Autorelais > CB1F-R-P-24V
CB1F-R-P-24V
CB1F-R-P-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB1F-R-P-24V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB1F-R-P-24V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB1F-R-P-24V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 22542 pcs Data papier CB Relays
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 14 VDC
Turn Off Voltage (Min) 2.4 VDC Klemtype PC Pin
switching Voltage 28VDC - Nom Serie CB
release Time 15ms Packaging Bulk
Temperatuur -40°C ~ 85°C opereren Time 15ms
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Resistor, Sealed - Flux Protection Contact Rating (Current) 20A
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free Contactformulier SPDT (1 Form C)
coil Voltage 24VDC coil Type Non Latching
coil Resistance 287 Ohms coil Vermogen 2 W
coil Current 84.0mA