Huis > producten > relays > Autorelais > CB1F-R-P-12V
CB1F-R-P-12V
CB1F-R-P-12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB1F-R-P-12V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB1F-R-P-12V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB1F-R-P-12V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 22557 pcs Data papier CB Relays
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 7 VDC
Turn Off Voltage (Min) 1.2 VDC Klemtype PC Pin
switching Voltage 14VDC - Nom Serie CB
release Time 15ms Packaging Bulk
Temperatuur -40°C ~ 85°C opereren Time 15ms
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Resistor, Sealed - Flux Protection Contact Rating (Current) 40A
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free Contactformulier SPDT (1 Form C)
coil Voltage 12VDC coil Type Non Latching
coil Resistance 89.5 Ohms coil Vermogen 1.6 W
coil Current 134mA