Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > DZ2S068M0L
DZ2S068M0L
DZ2S068M0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DZ2S068M0L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DZ2S068M0L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER 6.8V 150MW SSMINI2
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DZ2S068M0L Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER 6.8V 150MW SSMINI2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1688835 pcs Data papier DZ2S068x0L
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 10mA Tolerantie ±2.5%
Leverancier Device Pakket SSMini2-F5-B Serie -
Vermogen - Max 150mW Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos SC-79, SOD-523 Andere namen DZ2S068M0LDKR
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie (Max) (ZZT) 20 Ohms
gedetailleerde beschrijving Zener Diode 6.8V 150mW ±2.5% Surface Mount SSMini2-F5-B Current - Reverse Lekkage @ Vr 100nA @ 4V