Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > DZ2S082M0L
DZ2S082M0L
DZ2S082M0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DZ2S082M0L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DZ2S082M0L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER 8.2V 150MW SSMINI2
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
30000 pcs75000 pcs150000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DZ2S082M0L Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER 8.2V 150MW SSMINI2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3126474 pcs Data papier DZ2S082x0L
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 8.2V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 10mA Tolerantie ±2.5%
Leverancier Device Pakket SSMini2-F5-B Serie -
Vermogen - Max 150mW Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos SC-79, SOD-523 Andere namen DZ2S082M0L-ND
DZ2S082M0LTR
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie (Max) (ZZT) 20 Ohms
gedetailleerde beschrijving Zener Diode 8.2V 150mW ±2.5% Surface Mount SSMini2-F5-B Current - Reverse Lekkage @ Vr 100nA @ 5V