Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > DZ2S11000L
DZ2S11000L
DZ2S11000L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DZ2S11000L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DZ2S11000L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER 11V 150MW SSMINI2
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DZ2S11000L Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER 11V 150MW SSMINI2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 731715 pcs Data papier DZ2S110x0L
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 10mA Tolerantie ±5%
Leverancier Device Pakket SSMini2-F5-B Serie -
Vermogen - Max 150mW Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos SC-79, SOD-523 Andere namen DZ2S11000L-ND
DZ2S11000LTR
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie (Max) (ZZT) 30 Ohms
gedetailleerde beschrijving Zener Diode 11V 150mW ±5% Surface Mount SSMini2-F5-B Current - Reverse Lekkage @ Vr 50nA @ 8V