Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECA-2EM010I
ECA-2EM010I
ECA-2EM010I
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECA-2EM010I met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECA-2EM010I
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECA-2EM010I Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie M
Rimpelstroom @ Lage frequentie 34mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 57.8mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen ECA2EM010I Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.480" (12.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 1µF