Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECA-2EM2R2
ECA-2EM2R2
ECA-2EM2R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECA-2EM2R2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECA-2EM2R2
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECA-2EM2R2 Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie M
Rimpelstroom @ Lage frequentie 50mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 85mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen ECA2EM2R2
P5331
Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.480" (12.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 2.2µF