Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECA-2EM100
ECA-2EM100
ECA-2EM100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECA-2EM100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECA-2EM100
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer ECA-2EM100 Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie M
Rimpelstroom @ Lage frequentie 110mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 187mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen ECA2EM100
P5334
Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 10µF