Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-1VA221P
EEE-1VA221P
EEE-1VA221P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-1VA221P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-1VA221P
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-1VA221P Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie S
Rimpelstroom @ Lage frequentie 310mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 527mA @ 10kHz