Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-1VA330AP
EEE-1VA330AP
EEE-1VA330AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-1VA330AP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-1VA330AP
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-1VA330AP Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie S
Rimpelstroom @ Lage frequentie 130mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 221mA @ 10kHz