Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-1VA2R2NR
EEE-1VA2R2NR
EEE-1VA2R2NR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-1VA2R2NR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-1VA2R2NR
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-1VA2R2NR Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie S
Rimpelstroom @ Lage frequentie 12mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 20.4mA @ 10kHz