Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-HAJ152UAP
EEE-HAJ152UAP
EEE-HAJ152UAP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-HAJ152UAP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-HAJ152UAP
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-HAJ152UAP Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie HA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 480mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 816mA @ 10kHz