Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-HAV221UAP
EEE-HAV221UAP
EEE-HAV221UAP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-HAV221UAP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-HAV221UAP
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-HAV221UAP Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie HA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 170mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 289mA @ 10kHz