Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-HAV101XAP
EEE-HAV101XAP
EEE-HAV101XAP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-HAV101XAP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-HAV101XAP
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
(in US Dollars)
900 pcs1800 pcs2700 pcs4500 pcs
9000 pcs22500 pcs45000 pcs90000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-HAV101XAP Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie HA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 84mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 142.8mA @ 10kHz