Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FS1K560B
EEU-FS1K560B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FS1K560B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FS1K560B
Fabrikant Panasonic
Beschrijving 80VDC, 56UF
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FS1K560B Fabrikant Panasonic
Beschrijving 80VDC, 56UF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 80V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie FS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 343mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 490mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen EEUFS1K560B
PCE5171TB
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 160 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 56µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 56µF toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
EEU-FS1V102LB Image
EEU-FS1V102L Image
EEU-FS1V152 Image
  • Deel#:EEU-FS1V152
  • fabrikanten:Panasonic
  • Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 35V T/H