Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FS1K680B
EEU-FS1K680B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FS1K680B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FS1K680B
Fabrikant Panasonic
Beschrijving 80VDC, 68UF
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FS1K680B Fabrikant Panasonic
Beschrijving 80VDC, 68UF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 80V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie FS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 413mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 590mA @ 100kHz