Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FS1K561L
EEU-FS1K561L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FS1K561L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FS1K561L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving 80VDC, 560UF
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FS1K561L Fabrikant Panasonic
Beschrijving 80VDC, 560UF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 80V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie FS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.785A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.38A @ 100kHz