Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > JC2A-TM-DC12V
JC2A-TM-DC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JC2A-TM-DC12V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JC2A-TM-DC12V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer JC2A-TM-DC12V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4169 pcs Data papier JC Relays
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 9.6 VDC
Turn Off Voltage (Min) 1.2 VDC Klemtype Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
switching Voltage 250VAC - Max Serie JC
release Time 2ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Temperatuur -50°C ~ 60°C
opereren Time 15ms montage Type Chassis Mount
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Chassis Mount Contact Rating (Current) 10A
Contact Material Silver Alloy Contactformulier DPST-NO (2 Form A)
coil Voltage 12VDC coil Type Non Latching
coil Resistance 144 Ohms coil Vermogen 1 W
coil Current 83.3mA