Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > JC2AF-DC48V-F
JC2AF-DC48V-F
JC2AF-DC48V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JC2AF-DC48V-F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JC2AF-DC48V-F
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 48V
Product parameter
Onderdeel nummer JC2AF-DC48V-F Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 48V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4063 pcs Data papier JC Relays
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 38.4 VDC
Turn Off Voltage (Min) 4.8 VDC Klemtype PC Pin
switching Voltage 250VAC - Max Serie JC
release Time 10ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Andere namen 255-2970
JC2AF-DC48V-F-ND
Temperatuur -50°C ~ 60°C opereren Time 30ms
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 48VDC Coil Through Hole Contact Rating (Current) 10A
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Contactformulier DPST-NO (2 Form A)
coil Voltage 48VDC coil Type Non Latching
coil Resistance 2.3 kOhms coil Vermogen 1 W
coil Current 20.8mA