Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > JC2AF-DC12V
JC2AF-DC12V
JC2AF-DC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JC2AF-DC12V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JC2AF-DC12V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer JC2AF-DC12V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5981 pcs Data papier JC Relays
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 9.6 VDC
Turn Off Voltage (Min) 1.2 VDC Klemtype PC Pin
switching Voltage 250VAC - Max Serie JC
release Time 2ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Andere namen 255-1926
JC2AF-DC12V-ND
Temperatuur -50°C ~ 60°C opereren Time 15ms
montage Type Through Hole Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Contact Rating (Current) 10A Contact Material Silver Alloy
Contactformulier DPST-NO (2 Form A) coil Voltage 12VDC
coil Type Non Latching coil Resistance 144 Ohms
coil Vermogen 1 W coil Current 83.3mA