XN0221100L
XN0221100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop XN0221100L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer XN0221100L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5902 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer XN0221100L Fabrikant Panasonic
Beschrijving TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5902 pcs Data papier XN02211
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA transistor Type 2 NPN - Pre-Biased (Dual)
Leverancier Device Pakket Mini5-G1 Serie -
Weerstand - emitterbasis (R2) 10 kOhms Weerstand - basis (R1) 10 kOhms
Vermogen - Max 300mW Packaging Tape & Reel (TR)