XN0240100L
XN0240100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop XN0240100L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer XN0240100L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving TRANS 2PNP 50V 0.1A MINI5
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer XN0240100L Fabrikant Panasonic
Beschrijving TRANS 2PNP 50V 0.1A MINI5 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4350 pcs Data papier
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 10mA, 100mA transistor Type 2 PNP (Dual)
Leverancier Device Pakket Mini5-G1 Serie -
Vermogen - Max 300mW Packaging Tape & Reel (TR)