XN0413000L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop XN0413000L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer XN0413000L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI6
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer XN0413000L Fabrikant Panasonic
Beschrijving TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4836 pcs Data papier XN04130
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 15V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 6mA, 300mA transistor Type 2 PNP - Pre-Biased (Dual)