Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSR2512C0R015F
CSR2512C0R015F
CSR2512C0R015F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSR2512C0R015F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSR2512C0R015F
Fabrikant Riedon
Beschrijving RES 0.015 OHM 1% 3W 2512
(in US Dollars)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSR2512C0R015F Fabrikant Riedon
Beschrijving RES 0.015 OHM 1% 3W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 355702 pcs Data papier Resistor Technology BrochureCSR Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm) Serie CSR
panel Mode 15 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Andere namen 696-1673-2 Temperatuur -55°C ~ 170°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 35 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.035" (0.90mm) Kenmerken Current Sense
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 15 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element