Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSR2512C0R075F
CSR2512C0R075F
CSR2512C0R075F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSR2512C0R075F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSR2512C0R075F
Fabrikant Riedon
Beschrijving RES 0.075 OHM 1% 3W 2512
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSR2512C0R075F Fabrikant Riedon
Beschrijving RES 0.075 OHM 1% 3W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 273223 pcs Data papier Resistor Technology BrochureCSR Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm) Serie CSR
panel Mode 75 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Andere namen 696-1679-1 Temperatuur -55°C ~ 170°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 35 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.035" (0.90mm) Kenmerken Current Sense
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 75 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element