Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 100ST104M3225
100ST104M3225
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100ST104M3225 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100ST104M3225
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 1210
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 100ST104M3225 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 53207 pcs Data papier ST Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC -
Tolerantie 0.1µF Beëindiging -
Surface Mount Land Size - Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie PMLCAP®, ST Ripple Current - lage frequentie DC Link, DC Filtering
Polarisatie 1210 (3225 Metric) Andere namen 100ST104M3225X
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 100ST104M3225 Lifetime @ Temp. -
Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm) Kenmerken -
Uitgebreide beschrijving 0.1µF ±20% Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
diëlektrische Diameter Acrylic, Metallized Beschrijving CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 1210
Current - Lekkage 100V