Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 100ST153M3216
100ST153M3216
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100ST153M3216 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100ST153M3216
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.015UF 20% 100VDC 1206
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 100ST153M3216 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.015UF 20% 100VDC 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61788 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 100V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)