Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 100ST223M3216
100ST223M3216
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100ST223M3216 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100ST223M3216
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.022UF 20% 100VDC 1206
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 100ST223M3216 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.022UF 20% 100VDC 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 98236 pcs Data papier ST Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC -
Tolerantie 0.022µF Beëindiging -
Surface Mount Land Size - Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie PMLCAP®, ST Ripple Current - lage frequentie DC Link, DC Filtering
Polarisatie 1206 (3216 Metric) Andere namen 100ST223M3216X
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 100ST223M3216 Lifetime @ Temp. -
Hoogte - Zittend (Max) 0.047" (1.20mm) Kenmerken -
Uitgebreide beschrijving 0.022µF ±20% Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
diëlektrische Diameter Acrylic, Metallized Beschrijving CAP FILM 0.022UF 20% 100VDC 1206
Current - Lekkage 100V