Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 10ZL3900MEFCGC16X20
10ZL3900MEFCGC16X20
10ZL3900MEFCGC16X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10ZL3900MEFCGC16X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10ZL3900MEFCGC16X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10ZL3900MEFCGC16X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 116505 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZL Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie ZL
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.198A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.14A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 18 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 3900µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 3900µF