Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 10ZL470MEFC8X11.5
10ZL470MEFC8X11.5
10ZL470MEFC8X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10ZL470MEFC8X11.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10ZL470MEFC8X11.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10ZL470MEFC8X11.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 632390 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZL Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ZL
Rimpelstroom @ Lage frequentie 418mA @ 120Hz ratings -