Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 16MU154M2012
16MU154M2012
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16MU154M2012 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16MU154M2012
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.15UF 20% 16VDC 0805
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16MU154M2012 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.15UF 20% 16VDC 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 69042 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC -
Tolerantie 0.15µF Beëindiging -
Surface Mount Land Size - Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)